חווית פורשה

חווית הפורשה של  SHARON RACE היא ללא כל ספק טעימה בלתי נשכחת מרכב ספורט יוקרתי ומחוויית הנסיעה העוצמתית בו.
במסגרת "חווית פורשה" תיהנו אתם או יקיריכם משעת נסיעה ייחודית עם מדריך מקצועי ומוסמך שינחה אתכם ויקנה לכם את הכלים לנהיגה נכונה ברכבי ספורט ובכלל.

אין ספק שרכב הפורשה הוכרז כבר לפני שנים רבות כשם דבר בעולם רכבי היוקרה והוא משמש לא רק סמל סטטוס לבני המעמד הגבוה, אלא גם כסמל להנאה צרופה ולתחושת "חיים" יוצאת דופן. העוצמה, הסאונד, התחושה מאחורי ההגה במושב הנהג, הם רק חלק מהמאפיינים הכל כך בולטים של הרכב, שהופכים את הנסיעה בו לחוויה של ממש.

אתם יכולים להרשות לעצמכם פורשה

חולמים על נהיגה בפורשה ואינכם יכולים להרשות לעצמכם לרכוש את רכב הספורט היוקרתי? אנחנו מזמינים אתכם לחוויה ייחודית ומאתגרת, שלא תוכלו לשכוח! שעה שלמה של הנאה צרופה ונהיגה ברכב פורשה יוקרתי יחד עם מדריך צמוד.

הפורשה היא שילוב מושלם בין עוצמה ואלגנטיות. ברגע שתכנסו לרכב תרגישו את הקסם והעוצמה – כל חלקיק ברכב המשגע הזה הוא תוצאה של מלאכת מחשבת – מהפלסטיק ועד המתכת – מהגלגלים ועד ההגה. כל זאת ועוד לא התחלנו לדבר על הדוושות והמנוע. נגיעה קלה בדוושת הגז ורעש המנוע כבר יכניסו אתכם לאווירה.

ועכשיו – חווית הנסיעה בפורשה קרובה אליכם מתמיד! אין צורך לטוס לאירופה כדי לנסוע ברכב יוקרה. תוכלו ליהנות מהחוויה בעצמכם או לשמח את בני הזוג, החברים או בני המשפחה שלכם ולהזמין אותם לנסיעה מסוג אחר – נסיעה שהם לא ישכחו!

הנסיעה בפורשה יכולה להיות נסיעת מתנה ליום הולדת, מסיבת רווקים או עבור כל אירוע מרגש אחר. זו היא מתנה אולטימטיבית עבור חובבי הרכבים והספורט המוטורי, עבור אלה שיש להם כבר הכל או עבור אלה שתרצו לפנק ולספר להם כמה אתם אוהבים אותם.

למען האמת אתם לא צריכים תירוץ כדי ליהנות מהחוויה – תוכלו להזמין נסיעת חוויה בפורשה גם אם אין לכם סיבה מיוחדת – פשוט כי מגיע לכם ליהנות בגדול!

מה מקבלים?

  • נהיגה ברכב ספורט יוקרתי
  • הדרכת נהיגה מקצועית
  • סרטון וידאו ותמונות סטילס למזכרת
  • וכמובן הרבה הרבה פאן!

בחוויה

נפגש בלטרון עם מדריך נהיגה מוסמך. תקבלו הדרכה קצרה על הרכב שבו תנהגו והדרכה תאורטית על טכניקות נהיגה ספורטיבית נכונה. אלו יעזרו וישפרו את הנהיגה הספורטיבית וגם את הנהיגה ברכב הפרטי שלכם. נצא לכיוון ירושלים, ותנהגו באיזור נס הרים המרהיב ביופיו. תנהגו בכבישים מפותלים שמתאימים במיוחד לנהיגה ספורטיבית ולחוויה כולה.

מחירון החבילות:
30 דקות – 750 ₪
45 דקות – 1,125 ₪
60 דקות – 1,500 ₪
90 דקות – 2,000 ₪