מתנות לגבר ולאישה

מתנה לגבר
אם אתם מחפשים מתנה לגבר – בן זוג, אבא או ידיד בר מזל, אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון.
למצוא מתנה לגבר זה לא כל כך פשוט בגלל שרוב הגברים לא צריכים עוד בגד, נעליים או עוד תכשיט – יש להם שעון איכותי אחד,

בושם אחד, אפטרשייב אחד וכאן מסתכמת לה החגיגה. כך די במהירות האפשרויות מצטמצמות והחיפוש אחר מתנה שתלהיב את הגבר הופך להיות מורכב ביותר. אנו ב- SHARON RACE מבינים שלמרות שעולמינו שופע מתנות, עדיין קשה לחדש ולרגש כי רוב המתנות חוזרות על עצמן ובשלב מסוים הופכות להיות פחות אטרקטיביות.

אבל אל דאגה – כפי שאמרנו – אם הגעתם לכאן, אנחנו מבטיחים לכם שתצאו עם מתנה שלא רק תלהיב את בר המזל שלכם – אלא תישאר חרוטה במוחם ובאלבומי הפייסבוק והאינסטגרם שלהם לאורך שנים ארוכות.

אז מה יש לנו להציע לכם?
המתנה המרגשת והמשמחת שאנו מציעים לכם היא נסיעה חווייתית ברכב ספורט יוקרתי עם מדריך נהיגה מקצועי שיעניק כלים הכרחיים לנהיגה ספורטיבית נכונה וכמובן סרטון ותמונות למזכרת שינציחו את הרגעים המרגשים.

נהיגה בפורשה – את המתנה הזו הם לא ישכחו!!!
נהיגה ברכב פורשה היא נהיגה מרגשת במיוחד –הנוהגים בפורשה לא צריכים להיות חובבי רכבים מושבעים כדי ליהנות מחוויית הנהיגה שכן אפילו תנועת הרוח נותנת תחושה של חופשה בחו"ל.

בין אם תבחרו בנסיעת חוויה קצרה או ארוכה יותר בהרי ירושלים, הנהיגה בפורשה היא מתנה שלעולם לא ישכחו לכם. חוויה ייחודית שמשאירה זיכרון מתוק. את חווית הנהיגה תוכלו לרכוש לבני הזוג, לקרובי המשפחה, לחבר קרוב או אפילו לילד בר מצווה.

כי עם פורשה לא מתווכחים! 
בין אם תבחרו בנסיעת חוויה קצרה או יום מסלול מלא בהרי ירושלים, הנסיעה בפורשה היא מתנה שלעולם לא ישכחו לכם. חוויה ייחודית שמשאירה זיכרון מתוק. את חווית הנסיעה תוכלו לרכוש לבני הזוג, לקרובי המשפחה, לצעירים שרק השתחררו מהצבא ושואפים לראשונה את החופש, לילד בר המצווה או לחבר קרוב!

אז מה נותר לנו לומר? שנצא לסיבוב?

מה מקבלים?

  • נהיגה ברכב ספורט יוקרתי
  • הדרכת נהיגה מקצועית
  • סרטון וידאו ותמונות סטילס למזכרת
  • וכמובן הרבה הרבה פאן!

בחוויה

נפגש בלטרון עם מדריך נהיגה מוסמך. תקבלו הדרכה קצרה על הרכב שבו תנהגו והדרכה תאורטית על טכניקות נהיגה ספורטיבית נכונה. אלו יעזרו וישפרו את הנהיגה הספורטיבית וגם את הנהיגה ברכב הפרטי שלכם. נצא לכיוון ירושלים, ותנהגו באיזור נס הרים המרהיב ביופיו. תנהגו בכבישים מפותלים שמתאימים במיוחד לנהיגה ספורטיבית ולחוויה כולה.

מחירון החבילות:
30 דקות – 750 ₪
45 דקות – 1,125 ₪
60 דקות – 1,500 ₪
90 דקות – 2,000 ₪

מתנה לאישה
תאמינו או לא אבל נשים רבות נהנות מחוויית נהיגת האקסטרים שלנו! נהיגה מודרכת ברכב יוקרה היא מתנה אטרקטיבית, מרגשת וחווייתית, שתשמח כל אישה חובבת אתגרים וריגושים. כך שאם תרצו לשבור שגרה בדרך מקורית ומלאת אדרנלין, כנראה שהמסלולים שלנו הם מה שנחוץ לכם.

מתנה לבן/ בת מצווה
מחפשים מתנה מקורית ומיוחדת לבן מצווה? מה תגידו על חווית ניווט ייחודית יחד עם נהג מקצועי? במסגרת הפעילות הילד או הילדה שלכם ישמשו כנווט/ת לצד נהג מקצועי במסלול מיוחד שהוכן מראש. במהלך הנסיעה ייחשף בן המצווה לרזי הנהיגה הספורטיבית ויקבל דגשים חשובים על נהיגה בטוחה וזהירות בדרכים לצד מונחים מעולמות המרוצים והנהיגה הספורטיבית.