צילומים לאירועים

היום המרגש בחייכם צריך תוספת מרשימה שתהפוך אותו לבלתי נשכח. ומה יכול להיות קלאסי יותר מרכב פורשה יוקרתי שישמש אתכם לכניסה לאולם ובמהלך יום הצילומים שלכם?

נכנסים לאירוע של חייכם בסטייל – כניסת חתן כלה

רכב הפורשה שלנו הם דרך הכניסה המושלמת לאירוע החתונה שלכם. אם אתם מחפשים דרך מרשימה, מושכת תשומת לב ועמוסת אבק של כוכבים, כיאה לחתן וכלה ביום הכלולות, כנראה שמגיע לכם רכב פורשה מפנק ופוטוגני. עם הרכבים שלנו תוכלו להיות בטוחים שאת החתונה הזאת אף אורח לא ישכח. הרכבים שלנו יוכלו לשמש אתכם לצילומי הזוגיות המרגשים לפני האירוע ויובילו אתכם, אם צריך, עד החופה עצמה.

צילומי בר מצווה, בת מצווה מהסרטים

צילומי בוק הבר מצווה הם אחת המזכרות היפות והמרגשות מהאירוע שלכם. התמונות הללו ילוו אתכם ואת ילדיכם לכל החיים ותמיד יהיה נחמד להוציא אותן ולהיזכר ביום המיוחד.

אם דרוש לכם רעיון מיוחד ומקורי לצילומי הבוק, תוכלו להיות בטוחים שהילדים שלכם יאהבו להצטלם ברכב פורשה יוקרתי ופוטוגני במיוחד. הרכבים יגיעו אליכם ליום הצילומים וישמשו אתכם ואת חתני השמחה עבור צילומים באווירה יוקרתית ומיוחדת במינה. אז לא עוד צילום פשוט בשדה ליד הבית, אנחנו מזמינים אתכם לשדרג את הצילומים ולקחת את החוויה של הילדים צעד אחד קדימה.

מאז ומעולם היו רכבי הפורשה סמל לאיכות, מהירות ויוקרה וגם היום בוחרים אנשים רבים ליהנות מהעיצוב המרשים ורמת הגימור המושלמת, כחלק מימי צילום מרגשים וחד פעמיים. בכל זאת, לא בכל יום אתם חתן וכלה או חוגגים את הגעתם של הילד או הילדה לגיל מצוות.

אנחנו מזמינים אתכם לשדרג את החוויה וליצור מזכרת מרשימה לכם, למשפחותיכם ואפילו לאורחים שלכם באולם.